Автор Тема: Українські анекдоти  (Прочитано 33430 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн vdovbnenko

Re: Українські анекдоти
« Ответ #75 : 01 Декабрь 2020, 10:45:17 »
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Root, parisan, oleg_satelit, batoni123, nina54

Оффлайн vdovbnenko

Re: Українські анекдоти
« Ответ #76 : 08 Декабрь 2020, 10:48:26 »
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Admin, parisan, batkov, oleg_satelit, batoni123

Оффлайн Mika

Re: Українські анекдоти
« Ответ #77 : 31 Декабрь 2020, 15:10:19 »

 :scratch_one-s_head:
Вчителька:
-Василю, домашня є?
- Є. Налити?
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Gorrec, vdovbnenko, Gerakl, parisan, batoni123

Оффлайн sogaz

Українські анекдоти
« Ответ #78 : 20 Январь 2021, 11:25:43 »
Галя була нстільки моцною кобітою, що лупила дітей ремнем не знімаючи його з чоловіка!
 :unknw:
Чоловік здатен 2 години сидіти не ворухнувшись… дивитись на поплавок… А почекати 5 хвилин… поки дружина вдінеться… у нього нервів ,бачте,не вистачає
 :wacko2:
У рейтингу найпродажніших професій повії лише на 4 місці!
1-ше - місце посідають політики.
2-ге - журналісти
3-тє - судді.
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: vdovbnenko, Gerakl, parisan, batoni123, Серргей

Оффлайн sogaz

Re: Українські анекдоти
« Ответ #79 : 22 Январь 2021, 17:00:02 »
Ніч. Село. Відчиняються з рипінням двері комори, і з неї вилазить здоровенний гладкий пацюк. У одній лапі він тримає окорок,
у другій – добрячий шмат сала.
Хвостом відсовує капкан з маленьким засохлим шматочком російського сиру. Зі смутком дивиться на капкан, чухає черево, зітхає й каже:
- Ну чесне слово, як діти!
 :scratch_one-s_head:
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Gorrec, parisan, batoni123, nina54

Оффлайн TU-134

Українські анекдоти
« Ответ #80 : 06 Февраль 2021, 10:01:31 »

 :wacko2:
Чоловіче Вам не соромно на дитячій площадці біля дітей курити?
- Так вони ж і дали закурити !!?
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Admin, vdovbnenko, parisan, batoni123

Оффлайн TU-134

Українські анекдоти
« Ответ #81 : 18 Февраль 2021, 20:59:03 »
- Мамо,а ти хотіла дівчинку чи хлопчика?
- Шнурки я хотіла зав'язати.
 :wacko2:
Включила телевізор...не зрозуміло як і куди писати коментарі і ставити лайки... Де робити репост?
- Виключила...
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Admin, vdovbnenko, batoni123, wowabo

Оффлайн vdovbnenko

Re: Українські анекдоти
« Ответ #82 : 18 Февраль 2021, 23:45:08 »
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Admin, TU-134, parisan, oleg_satelit, batoni123

Оффлайн бобруйко

Українські анекдоти
« Ответ #83 : 23 Февраль 2021, 21:22:16 »
- Дайте мені свічки від геморою.
- Тут не аптека, а автосервіс!
- Я знаю, у мене "Лада-Калина"
 :wacko2:
Молодий священик, тільки закінчив навчання, приходить до церкви. Йому піп говорить:
Spoiler for Hiden:
- Іди читай проповідь!
Той йде, боїться, в перший раз таки … Інший піп його пошкодував і говорить: - Сину мій, сходи за вівтар, остаканься, і сміливо йди читати, все вийде. Ну той сходив, остаканився… Зранку прокидається – довбешка квадратна, весь перекошений, перегаром несе …
Підходить до попа:
- Святий отець, ну, як я вчора відчитав?
- Ну взагалі-то нічого, але були деякі неточності…
- Ви хоч скажіть які, щоб я не повторювався…
- Ну, гаразд…
По-перше, я сказав остаканитися, а не ографінитися;
По-друге, до вівтаря виходять на двох ногах, а не на четвереньках з криками: «йду вже нах »;
По-третє, рясу в труси не заправляють;
По-четверте, кадилом махають вперед-назад, а не над головою;
По-п’яте, парафіянки НЕ бляді;
По-шосте, Христа розіп’яли євреї, а не менти;
По-сьоме, у священному писанні крім Божої Матері ніякої іншої не згадується;
По-восьме, потрібно говорити не «Пиздец тобі грішник», а «Господь вам все пробачить»;
По-дев’яте, було 12 апостолів, а не хуєва дюжина апездолов;
По-десяте, по закінченню служби треба відпускати з миром, а не посилати на дуй;
По-одинадцятих, молитва закінчується словом «Амінь», а не словами «все пиздец, розходимося»
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Admin, Mika, vdovbnenko, batoni123, wowabo

Оффлайн vdovbnenko

Re: Українські анекдоти
« Ответ #84 : 03 Март 2021, 01:27:42 »
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Admin, parisan, boomer44, oleg_satelit, batoni123

Оффлайн Серргей

Українські анекдоти
« Ответ #85 : 07 Март 2021, 09:21:31 »
В турецьких готелях, щоб російські туристи не крали рушники, на них почали вишивати - "Слава Україні"!
 :victory:
- Куме! А ти видів коли небудь детектор брехні?
- Чи я видів!? Та я ся на ньому вжинився...
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: vdovbnenko, Virus, batkov, batoni123, ингрид

Оффлайн vdovbnenko

Re: Українські анекдоти
« Ответ #86 : 12 Март 2021, 15:28:02 »
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Virus, Gerakl, parisan, oleg_satelit, batoni123, Alexis757

Оффлайн vdovbnenko

Re: Українські анекдоти
« Ответ #87 : 25 Март 2021, 11:08:52 »
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Root, sogaz, oleg_satelit, batoni123

Оффлайн vdovbnenko

Re: Українські анекдоти
« Ответ #88 : 26 Март 2021, 10:02:04 »
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Gerakl, parisan, oleg_satelit, batoni123, Alexis757

Оффлайн vdovbnenko

Re: Українські анекдоти
« Ответ #89 : 02 Апрель 2021, 15:06:43 »
Зараз саме пора збору березового соку. Але мало хто знає про один древній лайфхак, який був відомий нашим предкам ще з часів Київської Русі. А полягає він в тому, що за тиждень до сезону збору соку, в радіусі приблизно двох метрів, навколо стовбура берези, вкопуються кілограмові пачки дріжджів (від 6 до 10 кг). Дріжджі, потрапляючи у кореневу систему, спричиняють реакцію бродіння. Таким чином, замість березового соку ви отримуєте кілька відер добротної горілки. Смачного!
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Gorrec, parisan, boomer44, oleg_satelit, batoni123, Серргей, Толян